איך להגן על העסק מפני פריצות?

עובדים מסביב לשעון 24/7

לא משנה מהו העסק שלך, אבטחה היא תמיד בראש סדר העדיפויות. כל עסק היום חייב להגן על הרכוש שלו מפני פריצה.

פריצה לעסק

מידת הזהירות שתנקוט תלויה במספר גורמים, כגון מידת הערך של הנכס שלך והאם העסק שלך ממוקם באזור בסיכון גבוה. עם זאת, בכל המקרים עדיף למנוע את הפריצה מאשר להתמודד עם ההשלכות.

השלב הראשון הוא להתחיל בהסתכלות מבחינה חיצונית על העסק שלך, ונסה לחשוב על זה מנקודת מבט של פורץ. נסו לצמצם את מספר מקומות המסתור שפורץ יכול לנצל, כמו שיחים לדוגמא. הוסף תאורה חיצונית לאזורים חשוכים או פגיעים כדי להרתיע גנבים.

אספנו עבורכם 4 טיפים להגנה על העסק שלכם:

 

התקנת דלתות ברמה גבוהה ומנעולים איכותיים

קודם כל, עליכם לוודא שהדלתות החיצוניות עשויות מחומרים חזקים. רוב דלתות החוץ לעסקים צריכות להיות עשויות ברזל. המשמעות היא שגנב צריך להשתמש בכוח מסויים על מנת לפרוץ את הדלת, וזה עוד משהו שגם משפיע בסופו של דבר על תשלום הביטוח (במידה ויש נזק פיזי לעסק או לגניבת רכוש)

לאחר מכן, הדלתות צריכות להיות מצוידות במנעולים באיכות גבוהה. ההתקדמות הטכנולוגית הפכה את המנעולים לעמידים אף יותר ממה שהיו אי פעם, ומנעולים אלקטרוניים ומערכות כניסה נפוצות היום יותר מבעבר.

אנו ממליצים על החלפת מנעולים איכותיים לדלתות חוץ לדוגמא מנעול רב בריח או מנעול מולטילוק. הם אינם מאפשרים לפורץ לפתוח את הדלת בכוח על ידי החלקת משהו בין הרווח של הדלת למנעול. במילים אחרות, לפורץ יהיה קשה להיכנס אם אתה משתמש בבריחים איכותיים.

ניתן לקרוא עוד בנושא:

מצלמות אבטחה לעסק

מצלמות אבטחה במעגל סגור מהוות גורם מרתיע לפורצים. יש כיום המון דגמים זמינים, והם קטנים יותר, זולים יותר, פונקציונליים ורב-תכליתיים. מצלמות אבטחה מסייעות במניעת הפשע, או מתעדות ראיות לפריצה לצורך העמדה לדין ועבור חברות הביטוח. כדאי בנוסף להפוך אותם לגלויים ככל האפשר בשביל ליצור הרתעה מירבית.

הבונוס הנוסף של מצלמות אבטחה הוא שניתן להשתמש בהן כדי לפקח על העובדים שלך. זה אולי לא רלוונטי בעסק קטן או בניהול משפחתי, אבל אם העסק מעסיק עובדים רבים, אולי עדיף לפקוח עין כדי לוודא שאין פשע שמתרחש מבפנים.

מערכות אזעקה לפריצה

אם פעלתם לפי הטיפים עד כה, כבר יש לכם נכס עסקי מאובטח למדי. הטאץ' האחרון הוא הוספת מערכת אזעקת פריצה, עוד אמצעי הרתעה. שוב, התקדמות הטכנולוגיה הופכת את המערכות הללו ליותר ויותר שימושיות ובמחיר סביר.

מערכות אזעקה מזהות כניסה בלתי מורשית, ומשמיעות אזעקה חזקה כדי להפחיד ולהרתיע פורצים. ניתן גם לקשר אותם כך שיודיעו לך על כל פעילות חריגה בתוך הנכס או מחוצה לו.

התקנת כספת בתוך העסק

ההמלצה האחרונה שלנו, היא לשמור את המזומנים ואת חפצי הערך שלך נעולים בכספת. אם גרוע מכל יקרה, ופורץ יכנס לתוך העסק, כספת יכולה להוסיף שכבת אבטחה נוספת שהופך את זה כמעט בלתי אפשרי לפורצים לקחת את האוצר האמיתי הביתה.

בחר כספת מתאימה ואיכותית כדי להגן על חפצי הערך שלך.

ניתן לקרוא עוד בנושא:

פריצת כספות

לכל שאלה או ייעוץ מקצועי צרו עמנו קשר

locksmith-TLV הם מומחי אבטחה מקצועיים שיכולים לעזור לך לאבטח את העסק שלך מפני סכנת פריצה. כל עסק הוא שונה, אז אנחנו תמיד מתחילים בייעוץ ראשוני כדי לנתח ולהבין את צרכי האבטחה שלך.

להזמנת מנעולן בתל אביב צרו קשר עוד היום.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן