החלפת צילינדר

עובדים מסביב לשעון 24/7

מחפשים החלפת צילינדר? הגעתם למקום הנכון! פנו אלינו עוד היום ונשמח לתת לכם שירות מהיר ומקצועי ובמחירים ללא תחרות! התקשרו עכשיו 24/7

החלפת צילינדר

אחד המרכיבים החשובים ביותר במנעולים של דלתות כניסה למבנה, פרטי או אחר, הוא צילינדר. כמעט כל מנעול כולל בתוכו צילינדר מסוים אשר מאפשר את נעילת הדלת באמצעות סיבוב המפתח בחור.

ישנם שני סוגי צילינדרים עיקריים, צילינדר כפתור וצילינדר לשון. במנעולים שונים אנחנו יכולים למצוא מספר צילינדרים, ככל שיש יותר, כך קשה יותר לפרוץ את המנעול. יחד עם זאת, ישנם מקרים שונים בהם יש צורך לבצע החלפת צילינדרים, כשאחד המקרים כפי שנוכל לראות במאמר זה, מתייחס גם להיבט של מצב בו הצילינדר נהרס כתוצאה מניסיון פריצה.

החלפת צילינדר היא אחת המומחיות של מנעולנים ופורצי דלתות. הם לומדים כיצד מנעול צילינדר עובד, לומדים כיצד הצילינדר משפיע על הנעילה וכן הם לומדים כיצד ומתי מחליפים צילינדר ישן בחדש. יש לציין, לא תמיד, כפי שנוכל לראות, ההחלפה נעשית כתוצאה מכך שהצילינדר הקיים איננו תקין. בהחלט יכולות להיות סיבות נוספות לכך.

מתי נהוג להחליף צילינדרים ולמה?

אלו הסיבות הנפוצות להחלפת צילנדרים:

  • אובדן מפתחות – מצב קלאסי שיכול לקרות לכל אחד. אם אנחנו מאבדים מפתח לדלת, אז קיים חשש שגורם זר ימצא אותם ויוכל לזהות, מסיבה כזו או אחרת, איפה נמצאת הדלת ואז יוכל לפרוץ עלינו.סיבה נוספת הנובעת מאובדן מפתחות היא, אם אנחנו מאבדים ואין לנו שום דרך לשכפל את המפתח. אז אנחנו נידרש להחליף את המנעול בשביל שנוכל לפתוח ולנעול את הדלת כפי שאנחנו רוצים.
  • מעבר לדירה חדשה – הרבה פעמים אנשים שעוברים לדירות חדשות שהיו בבעלות אנשים אחרים קודם לכן, ירצו להחליף את המנעול בשביל למנוע מצב שיש למישהו את המפתח והוא יוכל להיכנס לדירה ללא רשות. סיבה זו נפוצה מאוד לא רק בקרב אנשים שרכשו דירות אלא גם בקרב אנשים ששכרו דירה. אז הם ירצו להחליף את המנעול בשביל למנוע משוכרים קודמים להיכנס אליה ללא אישור.
  • תקלה בצילינדר – כאמור, אחד המקרים הנפוצים ביותר היא תקלה בצילינדר. מקרה זה נפוץ בעיקר בגלל שלא תמיד אפשר לתקן אותה אז יש צורך להחליף את הצילינדר. בפרט זה נכון אם יש צורך לשבור אותו בשביל לאפשר פריצה לדלת. מצב זה נפוץ, בין היתר, אם היה ניסיון פריצה בדלת שגרם לנזק למנעול או כתוצאה מסיבות אחרות, בלאי, שחיקה, חבלה בכוונה או שלא ועוד.

חשוב להבהיר, בכל המקרים שציינו יהיה נכון להזמין איש מקצוע שיבצע את התיקון כמה שיותר מהר, הוא יבצע את ההחלפה של הצילינדר ויציע לנו כמובן אפשרויות אחרות, טובות יותר על מנת שנוכל להתקין מנעול ברמה גבוהה במקום, עם צילינדרים מותאמים לכך.

איך עושים את זה חכם ונכון?

בשביל לעשות את זה חכם ונכון, אזי שעלינו להזמין איש מקצוע שמתמחה בנושא של מנעולים וצילינדרים, הוא יבחן את סוג הדלת, יבחן את סוג המנעול המותקן במקום וכיצד אנחנו יכולים להחליף אותו באופן שיוכל לשרת את המטרות שלנו.

עליו לספק לנו את כל המידע על המנעולים שעומדים לרשותו ואיזה מנעול מומלץ להתקנה בדלת. בשלב הבא, הוא יסיר את הצילינדר הישן ויתקין במקומו חדש, על פי הצרכים שלנו.

לפני סיום נציין, ברגע שאנחנו קונים מנעול עם צילינדר, אזי שנקבל ביחד איתו זוג מפתחות וכן אנחנו אמורים לקבל אחריות מלאה על המנעול ועל ההתקנה. כך שאם משהו יתקלקל, אזי שנוכל לפנות אל המנעול והוא יוכל לבצע תיקון חוזר. המנעול כמובן אמור לעזור לנו לאבטח את המקום כפי שאנחנו רוצים וצריכים.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן