תיקון דלת ממד

עובדים מסביב לשעון 24/7

היום, בכל בית חדש יש צורך להקים ממד (מרחב מוגן דירתי). מדובר על חדר עשוי קירות בטון אשר נועד לשרת את דיירי המקום. התקנת ממד בבתים ודירות חדשות, היא תוצאה של החלטה שהתקבלה אחרי מלחמת המפרץ ב-1991, מתוך הבנה שהם מהווים פתרון טוב ויעיל יותר מאשר מקלטים רגילים, ציבוריים או כאלה המותקנים במבני מגורים.

בהרבה מאוד מבנים בהם מותקן ממד, אזי שבימים רגילים הוא משמש כחדר רגיל לצרכים שונים. במשפחות עם ילדים קטנים, בוחרים להפוך את הממד לחדר עבורם, על מנת להקל אליהם במקרה של מלחמה. במקרים אחרים, הממד משרת כחדר עבודה, חדר אורחים, חדר כושר או מחסן, כל עוד יש מספיק מקום לדיירי הבית לשהות בחדר במקרה של אירוע ביטחוני כזה או אחר.

באופן טבעי, בשביל שיהיה ניתן להשתמש בממד בצורה אופטימאלית, אנחנו צריכים שכל המרכיבים שלו יעבדו באופן סדיר. בין היתר, אנחנו צריכים לוודא שדלת הממד תקינה בכל עת ואין שום בעיה לפתוח ולסגור אותה, אין בעיה להיכנס אל החדר או לצאת ממנו. לכן במידה ויש בעיה כזו או אחרת, אזי שאנחנו צריכים לדעת כיצד להתמודד איתה ואיזה בעל מקצוע עלינו להזמין לצורך תיקון דלת ממד.

תיקון דלת ממד בתל אביב

תיקון דלת ממד נדרש אם ישנה בעיה לפתוח, לסגור, לנעול את הדלת וכן אם קיימת בעיה והדלת איננה נסגרת באופן הרמטי. המטרה של דלת ממד היא מאוד ברורה, למנוע כל פגיעה בדיירי המקום ואנשים אחרים כאשר הם נכנסים אל תוך החדר ולאפשר להם לצאת בצורה מסודרת ובטוחה מהחדר בחזרה אל המבנה.

להבדיל מדלתות אחרות במבנה, הרי שדלת ממד עשויה פלדה עבה, חזקה אשר אמורה להיות מבודדת באופן כזה שמאפשר לסגור הרמטי את החדר ולמנוע כל אפשרות של חדירה מבחוץ. זה נכון לגבי חומרים קונבנציונאליים, לא קונבנציונאליים וכן חדירה של גורמים עויינים. כפי שניתן להבין ממד בפרט ודלתות ממד בכלל, אמורים להגן ולאבטח על כל מי שנכנס אליו.

בין התקלות האפשרויות בדלתות ממד, אנחנו יכולים למצוא דברים כגון, בעיה בפתיחה או בסגירה, חוסר יכולת לנעול את הדלת, חוסר יכולת ליהנות מאפשרות של בידוד מוחלט, סדקים או בעיות אחרות במבנה של הדלת ועוד.

חשוב לציין עוד, אפשר למצוא היום דלתות ממד אשר מעוצבות בצורות שונות, אשר מחד מספקות לנו את כל הפתרונות הרלוונטיים בשביל שנוכל להשתמש בהן כפי שאנחנו אמורים, ומאידך, הן יכולות להיות מעוצבות בצבעים ובצורות שונות, בשביל להתאים לסגנון עיצוב של המבנה ולהסתיר את העובדה שמדובר בחדר ממד.

בכל מקרה, אם יש בעיה בדלת אזי שעלינו לדעת כיצד להתמודד איתה ולהזמין איש מקצוע שידע איך לאבחן את הבעיה ולפתור אותה כמה שיותר מהר. בדומה למקרים אחרים, למשל דלתות אש, הרי שגם כאן יש חשיבות שהדלת תהיה תקינה כל הזמן ואנחנו לא נתעכב עם תיקון הבעיה אלא נבצע זאת כמה שיותר מהר.

תיקון דלתות ממד רק עם המומחים בתחום!

בשביל ליהנות מאפשרות של תיקון דלת ממד כמה שיותר מהר, צרו קשר עם מנעולן בתל אביב שיכול להגיע אלינו באופן מיידי, לאבחן את הבעיה ולראות כיצד הוא יכול לפתור אותה. הוא צריך להחזיק בידע ובניסיון הדרושים וכן חשוב שיהיו לו את כל הכלים הנדרשים לפתרון הבעיה.

בעיקרון, דלתות ממד יכולות להחזיק מעמד שנים ארוכות בהנחה ולא התרחש שום אירוע ביטחוני שגרם נזק למבנה. גם במקרה של תקלה, סביר להניח שאנחנו נוכל לתקן אותה ולהמשיך להשתמש בדלת בצורה סדירה עוד שנים רבות.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן