החלפת מנעול מולטילוק

עובדים מסביב לשעון 24/7

אחד המנעולים הפופולאריים ביותר בעולם הדלתות, הוא מנעול מולטילוק. מדובר על מנעול מתקדם מאוד אשר נחשב להמצאה ישראלית אשר עם השנים הפכה להיות פופולארית לא רק בישראל אלא בכל רחבי העולם.

מנעול מולטילוק נחשב למנעול הרבה יותר חזק ואיכותי ממנעול צילינדר רב בריל רגיל. הוא יכול להתאים לכל סוג של דלת, הוא כולל בתוכו פינים מסוגים ובגדלים שונים, הוא מאפשר להבדיל ממנעול רב בריח לפתוח את הדלת משני הצדדים, הוא נחשב למנעול חזק ואיכותי יותר אשר חסין מפני פריצות ברמה גבוהה יותר מאשר מנעול רב בריח רגיל, וכן הוא מספק סטנדרט נעילה הרבה יותר משמעותי.

מעבר לכך, מנעול צילינדר מולטילוק כולל פטנטים ייחודים כמו למשל, כפתור פנימי שמאפשר פתיחה ונעילה ייחודים, כפתור נגד היתלות, מגנים מיוחדים שנועדו להגביר את האבטחה שלהם, ועוד שורה ארוכה של פטנטים ואמצעים שונים שהופכים אותו לייחודי ופופולארי, כאמור, הן בארץ והן בעולם, הן לשימוש פרטי והן לשימוש מסחרי.

בדומה למנעול צילינדר רב בריח, אזי שגם מנעול מולטילוק ייתכן ויהיה צורך להחליף מסיבות שונות. למשל, אם וכאשר המנעול ניזוק על ידי גורמים שונים, אם הוא מתיישן ואז קיים קושי להשתמש בו בצורה סדירה, וכן מסיבות אחרות שעלולות להשפיע על התפקוד שלו ואז יהיה נכון להחליף אותו במנעול חדש.

איך מבצעים החלפת מנעול מולטילוק

בשביל לבצע החלפה של מנעול מולטילוק, אנחנו צריכים להיעזר באיש מקצוע שמתמחה בכך. לא כל מנעולן אליו נפנה, ידע בהכרח כיצד לעבוד עם סוג מנעולים שכזה, ולכן, יהיה נכון מצידנו לפנות לאנשי מקצוע שמתמחים בכך. חשוב לציין, להבדיל מפעולות אחרות, הרי שאדם שאיננו עוסק בתחום באופן מקצועי יתקשה מאוד ולא יוכל לבצע שינוי והחלפה של המנעול, בוודאי שלא להתקין במקומו מנעול חלופי.

איש מקצוע אשר יוזמן על ידנו לבצע החלפת מנעול או צילינדר מולטילוק, ידע לאבחן את המצב הקיים ויוכל לזהות את הבעיות אשר מחייבות תהליך של החלפה. לאחר מכן, הוא ידע כיצד לפרק אותו ולהתקין במקומו מנעול אחר חלופי, על פי הצרכים שלנו. הוא כמובן גם יוכל לספק לנו את כל המידע הדרוש לנו על המנעולים הקיימים בשוק, בשביל שנוכל לבחור מנעול חלופי.

החלפת צילינדר מולטילוק או מנעול בכלל, נדרשת במקרים שונים. למשל, אם יש ניסיון פריצה כושל אשר גורם לחבלה במנעול, אם המנעול התיישן ואי אפשר עוד להשתמש בו בצורה סדירה וחלקה, וכן במידה וישנה בעיה מסיבה כזו או אחרת שמונעת אפשרות להשתמש במנעול בצורה סדירה.

חשוב להבהיר, תהליך ההחלפה חייב להתבצע כמה שיותר מהר, גם אם אנחנו עדיין יכולים להשתמש במנעול. שכן אם נמתין ייתכן מאוד שנמצא את עצמנו תקועים בתוך המבנה או מחוצה לו מבלי שיש לנו אפשרות לפתוח את הדלת בצורה סדירה. אחרי שתהליך ההחלפה יושלם, נוכל לבחון האם המנעול עובד בצורה סדירה, מבחוץ ומבפנים ואפשר לחזור ולהשתמש בו כפי שאנחנו מצפים.

איך בוחרים בעל מקצוע בצורה נכונה?

כאמור, אנחנו צריכים לבחור בעל מקצוע שיכול לספק לנו את השירות הטוב ביותר, באופן מקצועי ומדויק, ורצוי כמה שיותר מהר. לשם כך, הוא צריך להיות זמין עבורנו גם בשעות לא צפויות, בין אם זה שעות הערב, לילה או בוקר, הן במהלך השבוע והן בחגים או סופי שבוע, אם יש צורך בכך. הזמינות והמהירות הם הכרחיים, בשביל שנוכל להזמין אותו לבצע את העבודה בכל עת שנידרש לכך, מבלי שנצטרך להמתין לימי ושעות עבודה סדירות.

רצוי מאוד לבחון את הניסיון והידע שעומדים לרשותו, יש לוודא שהוא אכן מתעסק ומתמחה בתחום באופן ספציפי וכמובן שיש לו את כל האישורים הנדרשים בשביל לעסוק בתחום של פריצת דלתות והחלפת מנעולים. חשוב לומר, כפי שלא כל מנעולן מתמחה בהחלפת מנעול מולטילוק, הרי שבאופן טבעי מי שמתמחה בכך כן חייב להכיר את התחום של פריצת דלתות ומנעולים מסוגים שונים, ובפרט מהסוג של מולטילוק.

לפני סיום נדגיש, כשאנחנו פונים אל בעל מקצוע, הרי שהוא אמור לספק לנו לא רק את השירות של פירוק והחלפה, אלא גם שירות של מכירה והתקנה של מנעולים חדשים על פי הבחירה שלנו. הוא צריך לספק לנו מוצר איכותי עם אחריות מלאה.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן