החלפת מנעול רב בריח

עובדים מסביב לשעון 24/7

אחת הדלתות הפופולאריות ביותר, המותקנות בלא מעט מבני מגורים ומבנים עסקיים מסוגים שונים, היא דלת פלדה רב בריח. מדובר על דלת חזקה אשר קשה מאוד לפרוץ אותה והיא מקנה תחושת ביטחון והגנה לדיירים במבנה, בין אם הם נמצאים במקום ובין אם לאו.

יחד עם זאת, לא פעם קורה שיש צורך לבצע החלפת מנעול רב בריח במנעול חלופי, חדש, לא דווקא בגלל ניסיונות פריצה, מוצלחים או כושלים, אלא יותר בגלל בעיות שנוצרות במנעול ומחייבות את החלפתו. כמו כן, ישנם מקרים בהם יש צורך לבצע החלפה על מנת שיהיה לספק הגנה טובה יותר למקום. בפרט אם יש חשד לניסיונות פריצה או שמא יש עלייה במספר הניסיונות באזור, באופן כללי.

איך ומי מבצע החלפת מנעול רב בריח

בעיקרון, מנעול רב בריח נחשב לאחד המנעולים החזקים והטובים ביותר הקיימים בשוק היום. המנעול כולל בתוכו צילינדרים אשר הופכים אותו ליעיל וחזק, המספק מנגנון נעילה ייחודי. במקרים בהם יש צורך לבצע החלפת מנעול רב בריח, אזי שיש צורך לבדוק האם צריך להחליף את כל המנעול כולו או שמא רק את הצילינדר.

תהליך החלפת מנעול רב בריל מתבצע על ידי איש מקצוע, קרי מנעולן מוסמך שיש לו את ההכשרה, הידע והניסיון הדרושים לכך. כמו כן, הוא צריך להחזיק ברשותו ציוד וכלים מתאימים וכן צריך לוודא שיש לו מנעול וצילינדרים חלופיים, על מנת שהוא יוכל לבצע התקנה חוזרת.

אנחנו יכולים למצוא מנגנונים שונים של מנעולי רב בריח וכן של צילינדרים המתאימים לדלתות ביתיות ואחרות. על מנת שיהיה ניתן לבצע את ההחלפה בצורה נכונה, צריך לוודא תחילה איזה סוג של צילינדר מותקן בדלת, האם מדובר בצילינדר גלגל או לשון, וכן יש לוודא איזה מנעול אפשר להתקין בשביל שיהיה ניתן לספק הגנה מרבית למבנה כפי שאנחנו מצפים ורוצים לקבל.

לפני שנמשיך ונסביר מתי וכיצד זה מתבצע, חשוב לומר, תהליך העבודה של מנעולן בתל אביב לצורך החלפת מנעול רב בריח, מתחיל באבחון המצב, אבחון התקלה, ולאחר מכן הוא ייבחן מה בדיוק עליו לעשות בשביל לבצע את תהליך העבודה בצורה המסודרת והנכונה. באופן טבעי, יהיו הבדלים בין המנעולים והצילינדרים שהוא יציע ויתבקש להתקין, בין אם מדובר במבנה מגורים ובין אם מדובר במבנה אחר.

מתי מבצעים החלפת מנעול וצילינדר?

החלפת מנעול רב בריח או החלפת צילינדר רב בריח, מתבצעות כאמור, כאשר יש בעיה מסוימת במנעול המחייבת טיפול מיידי. במקרים רבים הבעיה איננה מאפשרת דחייה ולכן אנחנו נרצה להזמין איש מקצוע כמה שיותר מהר. לעיתים זה אפילו יגיע למצב בו נידרש להזמין מנעולן שמתמחה בעבודה של החלפת צילינדר רב בריח גם בשעות הערב והלילה. למשל, אם מצאנו את עצמנו תקועים מחוץ לחדר או בתוך החדר מבלי יכולת לפתוח את הדלת בצורה סדירה.

חשוב לציין, במקרים כאלה הרי שעלות הזמנתו תהיה גבוהה יותר מאשר בשעות היום. שכן הוא יגבה מחיר גבוה יותר עבור שעות עבודה בלילה. זה נכון גם לגבי מקרים בהם אנחנו נרצה להזמין את שירותיו בסוף שבוע או בחגים.

החלפת מנעול רב בריח מתחייבת אם אנחנו לא יכולים להשתמש בו באופן סדיר וקיים חשש שמא, אנחנו נמצא את עצמנו תקועים מבלי אפשרות לפתוח את הדלת. במקרה כזה, מוטב להזמין מראש מנעולן שיבצע את ההחלפה ולא לחכות עד שלא תהיה לנו ברירה. ייתכן מאוד שהמנעול התיישן ואיננו עובד עוד בצורה סדירה, ייתכן גם שיש בעיה עם הצילינדרים שמחייב שינוי.

כאמור, מנעולן מקצועי ומנוסה ידע כיצד להתמודד עם הבעיה בזכות הידע והניסיון שהוא צבר עם השנים, אזי שהוא ידע איך לאבחן את הבעיה וכיצד לטפל בה בצורה נכונה. מעבר לכך, הוא ידע איך לבצע את תהליך ההחלפה מבלי לגרום נזק לדלת או לסביבה שלה. חשוב שכל התהליך יתבצע בצורה נקייה ומהירה, בשביל שנוכל לחזור אל שגרת החיים שלנו כמה שיותר מהר.

לפני שהוא מבצע את ההתקנה של המנעול החדש, עליו להסביר לנו עליו, מה ההבדל בינו לבין המנעול הישן, כיצד הוא יכול לשרת אותנו, כמה צילינדרים יש לו וכן איזו אחריות אנחנו מקבלים עליו.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן