צירים לדלת

עובדים מסביב לשעון 24/7

מחפשים להחליף את ציר הדלת? אנו מתמחים בהחלפת צירים לדלת מכל הסוגים: החלפת צירים לדלת עץ, החלפת צירים לדלת זכוכית, החלפת צירים לדלת אלומיניום ועוד! פנו אלינו עוד היום ונשמח לעזור >>

דלתות כניסה למבנה עצמו או לחדר ספציפי, פרטי או עסקי, יכולות להיות מותקנות באופנים שונים. אחד האופנים הפופולאריים ביותר ללא ספק, הן דלתות צירים. כלומר, ישנם צירים המותקנים על המשקוף, הדלת מחוברת אליהם, וכך אפשר לפתוח ולסגור אותה, קדימה ואחורה, על פי הכיוון שנקבע.

עם הזמן, הצירים עלולים להיהרס, ליפול או להישבר ואז יש צורך להחליף אותם. החלפת צירים לדלת היא אחת העבודות המשמעויות ביותר שאנחנו יכולים למצוא אצל מנעולנים וכן אצל מומחים לתיקון דלתות מכל סוג שהוא.

חשוב לציין, החלפת צירים לדלת היא עבודה חיונית לשימוש בה, אך יתרה מזו, קיים צורך לבצע אותה, בין אם מדובר בדלת עץ, זכוכית, או כל סוג חומר אחר. כמובן שסוג ואיכות הצירים תלויים לא מעט בחומר ממנו עשויה הדלת וכן החומר ממנו עשויים הצירים עצמם.

צירים לדלת

מתי יש צורך לבצע החלפת צירים לדלת?

החלפת צירים לדלת נדרשת בסיטואציות שונות, לפני שנציג אותה נציין שקל להבחין במצבים מסוימים בהם יש צורך לבצע החלפה של צירים וכמובן שהגורם אשר אחראי על התהליך הוא איש מקצוע שמתמחה בכך. לא כל אחד יכול לעשות זאת, אפילו שזה נראה פשוט לכאורה.

החלפת צירים לדלת נדרשת אם משקל הדלת גורם לכך שהצירים ייחלשו ולא יוכלו להחזיק אותה, אם יש חריקה בפתיחה ובסגירה של הדלת, אם לא ניתן לפתוח ולסגור אותה בצורה חלקה, כאשר הדלת משפשפת את הרצפה (זה אומר שהצירים לא יכולים להחזיק את משקל הדלת).

ישנם מקרים בהם צריך להחליף ציר דלת מסוג מסוים בציר דלת אחר. למשל, אם מדובר בציר דלת אז יש צורך להחליף בציר דלת מסוג פייפ. זאת במידה ולא ניתן להשתמש בדלת בצורה סדירה, יש צורך להפעיל כוח לשם כך או שהיא ל נפתחת ונסגרת כמו שצריך.

אך מתבצע תהליך החלפת צירים בדלת?

בשביל להחליף צירים בדלת, יש צורך לבצע כמה פעולות:

ראשית, יש צורך לאבחן את הבעיה. לשם כך בעל מקצוע יבחן את התנועתיות של הדלת, ינסה לפתוח ולסגור אותה, יבחן את הצירים ויראה האם הפתרון לבעיה היא החלפת ציר או משהו אחר. ייתכן מאוד שבמקום להחליף את הציר, הוא יחליט שכל מה שנדרש לעשות זה לשמן אותו. אפשרות אחרת שאיננה החלפה היא כוונון של הדלת כאשר היא מותקנת על הציר.

שנית, הוא יבחן את מבנה הצירים בשביל לדעת איך לבצע את ההחלפה בפועל. כמו כן, הוא יבחן את מבנה הדלת בשביל לדעת כיצד עליו להסיר אותה מהמקום בשביל שיוכל לבצע את ההתקנה.

שלישית, יהיה עליו להסיר את הדלת מהמקום, בשביל שהוא יוכל להתחיל ולטפל בצירים, לאחר מכן הוא יתחיל להסיר את הצירים ולבסוף, הוא יתקין את הדלת. בשלב זה, יהיה עליו לכוונן את הדלת ולבצע את הסגירה, בשביל שיהיה ניתן להשתמש בדלת כמו שצריך.

איך מזמינים איש מקצוע בצורה נכונה?

לפני שנסביר בקצרה כיצד בוחרים איש מקצוע, חשוב לציין, ישנם מקרים בהם חשוב להזמין בעל מקצוע כמה שיותר מהר, זאת למשל במקרים בהם הדלת איננה נסגרת או נפתחת, וזו עלולה להיות בעיה משמעותית שיש לטפל בה בדחיפות. לעומת זאת, ישנם מקרים בהם אפשר לחכות זמן מה עד שהעניין יטופל, אך רצוי לא לחכות יותר מדי בשביל שהבעיה לא תחמיר.

רצוי להזמין איש מקצוע שמתמחה בנושא, יש לו את הידע ואת הכלים וכמובן, רצוי מאוד להזמין איש מקצוע שמכיר את סוג הדלת המותקנת וכיצד מטפלים בה.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן