תיקון דלת ויטרינה

עובדים מסביב לשעון 24/7

תיקון דלתות ויטרינה רק עם המומחים בתחום! אנו מתמחים בתיקון דלתות ויטרינה אם זה החלפת גלגלים למסילות, החלפת צילינדרים ומנעולים, כיוון דלת ועוד! פנו אלינו עוד היום ונשמח לעזור. אנו עובדים 24/7 התקשרו עכשיו!

תיקון דלת ויטרינה

לא מעט בתי עסק, בפרט משרדים, חנויות ומקומות אחרים כוללים דלתות מסוגים שונים אשר דורשים התייחסות בהתאם. אחת הדוגמאות הטובות לכך היא דלת ויטרינה אשר מותקנת בחללים שונים במבנה, בין אם זה חללים פנימיים ובין אם זה חללים חיצוניים.

דלתות ויטרינה הן דלתות זכוכית גדולות אשר ניתן למצוא אותן, כאמור, הן כדלתות חיצוניות למבנה, והן כדלתות פנימיות, למשל, במרפסות או בחללים אחרים. היתרון שלהן הוא העיצוב המרשים של הדלת והיכולת לייצר כמין חיבור טבעי בין השטח הפנימי לשטח החיצוני. זו גם אחת הסיבות בגינה רבים בוחרים להשתמש בדלת מסוג זה במרפסת המפרידה בין השטח המקורה לשטח הפתוח.

בדומה לדלתות רבות אחרות המותקנות במבנה פרטי או אחר, אזי שגם במקרה של דלתות ויטרינה, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מתמודדים עם בעיות שונות המשפיעות על התפקוד שלה. לכן אנחנו צריכים לדעת כיצד להזמין איש מקצוע שמתמחה בתחום של תיקון דלת זכוכית.

אילו בעיות עלולות להיווצר עם דלתות ויטרינה

מעצם העובדה שמדובר בדלת שמשתמשים בה לא מעט לפתיחה ולסגירה, הן מבחוץ ויותר מזה מבפנים, הרי שאנחנו יכולים להבין שעלולות להיווצר בעיות שונות, חלקן נובעות מעצם הפעולה עצמה ואחרות נובעות משחיקה ובלאי טבעי.

בראש ובראשונה אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מתמודדים עם קושי לפתוח ולסגור את הדלת כפי שאנחנו רוצים. בעיה זו יכולה לנבוע כתוצאה מקלקול באחד הרכיבים של הדלת. אז יש צורך להחליף את החלק שמונע זאת. זה נכון לגבי דלתות הפועלות על ציר וכן דלתות הזזה הפועלות על מסילה.

כמו כן, ייתכן מאוד שיהיה קושי לסגור את הדלת כתוצאה מבעיה ברכיב של מחזיר דלת רצפתי שמטרתו למנוע מצב שהדלת תיטרק, מה שעלול לגרום לה נזק, מאחר ומדובר בדלת זכוכית. כל ניסיון לפתוח ולסגור אותה אמור להתבצע בצורה טבעית ובטוחה.

עוד בעיה שעלולה להיווצר ודורשת תיקון דלת ויטרינה היא כמובן במנעול של הדלת. גם אם מדובר בדלת פנימית, הרבה פעמים אנחנו נרצה שיהיה לדלת מנעול שיאפשר לנו לנעול אותה ולמנוע כניסה של זרים אל תוך חלל הדלת. בעיה במנעול תדרוש מאיתנו הסרה והחלפה או לפחות החלפה של רכיב ספציפי.

נקודה נוספת שצריך לקחת בחשבון, היא גרימת נזק לזכוכית הדלת, בין אם תוצאה מחבלה מכוונת, חבלה לא מכוונת, מזג אוויר סוער או מסיבות אחרות. במקרה כזה, אזי שיהיה צורך להסיר את הזכוכית כולה ולהתקין במקומה זכוכית אחרת. בדרך כלל, דלתות ויטרינה מגיעות בחלקים, ולא יהיה צורך להסיר את הזכוכית של כל הדלת אלא רק של חסר מסוים.

איך בוחרים איש מקצוע בצורה נכונה

מי שאמון על תיקון דלת ויטרינה הוא איש מקצוע שמתמחה בכך. הוא צריך לדעת כיצד לאבחן את הבעיה ואיך לטפל בה בצורה נכונה. הוא יעשה זאת בעזרת הניסיון והידע שצבר במהלך השנים וכמובן, הוא ידע לטפל בבעיה באמצעות הציוד והכלים העומדים לרשותו.

חשוב להבהיר, ככל שנזמין מוקדם יותר איש מקצוע כך גדלים הסיכוי שנוכל לפתור את הבעיה בהקדם וכן, נוכל לחזור לשגרת חיינו כמה שיותר מהר. בוודאי שנכון הדבר אם מדובר על תקלה שנוצרה בכוונה או כל תקלה שמונעת מאיתנו אפשרות לפתוח ולסגור את הדלת בצורה סדירה.

מבחינתנו, יהיה נכון יותר להזמין מנעולן בתל אביב מאשר לנסות ולבצע את התיקון בעצמנו, שכן הדבר עלול להיות בעייתי, בוודאי אם אין לנו את הידע והניסיון הדרושים ולא עומדים לרשותנו הציוד והכלים הרלוונטיים לשם כך.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן